Neden Weeb Admin ?

Weeb Admini Tercih Etmeniz İçin Bir Kaç Nedeni Sıraladık

Maliyet

    Günümüzde her sektörde azalan kar oranları artan maliyetleri biliyoruz. Web tasarım sektöründe de durum aynı. Bu yüzden aşağıdaki Maliyet maddelerini dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

   Weeb Admin kullanıcıları ek olarak hosting ücreti ödemezler. Weeb Admin kendine özel hosting servisleriyle size sunulur. Hosting alt yapısı Türkiye’nin en büyük alt yapısı olan Gayret tepede yer alır. Intel Xeon E3-1231 v3 @ 3.40GHz Özel Sunucu kullanan Weeb Admin SSD harddisk performansıyla şu anda en hızlı çalışan yönetim panelidir. Wordpress ve Joomla gibi hazır sistemlere göre 3x kat daha hızlı çalışır. Weeb Admin hazırlanması 2 günü geçmez. Müşterinize verdiğiniz sözleri tutmak ve 1 ay içerisinde yaptığınız iş sayısını arttırmak size daha çok kazandıracaktır. Ek personel masrafını ortadan kaldırır. Weeb Admin size hazır olarak sunulacağı için siz sadece HTML tasarımı hazırlayacak personel çalıştırmanız yeterli olacaktır. ASPX ya da PHP bilen personel aramanıza ihtiyaç olmayacaktır. Panel oluşturma, paneli güncelleme, panelin güvenlik işlemleri müşterinin panel üstündeki istediği değişiklikler gibi çok zaman alan ve para kazandırmayan işlemlerden kurtulun. Weeb Admin kullanıcıları bu işlemler için ücret ödemez Müşteriniz için panel eğitimi vermeniz gerekmez, Müşteriniz sadece birkaç tuşa basarak içerik girebilir düzenleyebilir ve silebilir. Eğitim için harcadığınız zaman size kalır. Müşterinize sunulan kaynakları dinamik olarak kontrol edin, (müşteriniz sınırı aştığında örnek olarak Sayfa adedi) yeni ödemeler alın.

Kullanıcı Ara yüzü

  Web panel sistemlerinde kullanıcı ara yüzü ne kadar sade ve basit olursa işimiz o kadar kolay olur.

  Weeb Admin, çok daha önceden hazırlanmış bir yönetim paneli değildir. Sizin ve müşteriniz için özel olarak tasarlanır. Müşterimiz işine yaramayacak butonlar düğmeler yazılar görmez. Müşterinizin en çok kullanacağı özellikler Widget olarak masa üstüne hazırlanır ve böylece kullanıcı dostu bir ara yüz size sunulur. Böylece müşteriniz memnun kalır ve sizinle çalışmaya devam eder. Sizde zamandan büyük bir ölçüde tasarruf etmiş olursunuz.

Güvenlik

 

Teknolojinin her geçen gün yeni bir kavrama dönüştüğü günümüzde iyi teknolojilerin artan güvenlik gerek simlerinin farkındayız

 Weeb Admin dünyanın en iyi korunabilen dillerinden bir tanesi olan ASPX ile yazılmıştır. Tüm internet bankacılığı sistemleri ASPX diliyle hazırlanır. Weeb Admin yaratıldığı şirket dışında kimseye kaynak kodlarıyla satılmamış ve satılmayacaktır. Bu sayede wordpress gibi kaynak kodları herkeste olan yönetim panellerine göre açık ara güvenlidir. Weeb Admin sadece özel sunucularda işlem yapar, sunucu güvenlikleri Weeb Admin ekibi tarafından her gün düzenli olarak kontrol edilir iyileştirilir.

Müşteri Sadakati

 

 

Müşterilerimizle uzun yıllar çalışma bizim için önemli.

Weeb Admin sunduğunuz müşterileriniz, yaşadığı deneyimler doğrultusunda sizinle çalışmaya devam edecektir.

Tabi ki sizde Bizimle.

Tasarıma Tam Uyum

   

 

Weeb Admin gönderdiğiniz HTML tasarıma %100 uyum sağlar.

      Panel sistemlerinde yaşanan tasarımlardaki uyumsuzluk Weeb Admin da yaşanmaz. Tasarımınızda hiçbir değişiklik yapmadan panel sistemi entegrasyonu sağlanır. En çok uyumsuzluk yaşanan Site içi arama butonları ve iletişim formları    gibi alanlarda tasarımınız hiç değişmeden uygulama sağlanır.

Weeb Admin HTML Yönetim Paneli

Günümüzün değil geleceğin teknolojisi

Weeb Admin İçerik Ekleme
İçerik yönetimi
Dosya Yönetim Sstemi
Weeb Admin Dosya Sistemi
Modüller Sistemi
Weeb Admin Modül Sistemi
Site Kullanım izinleri
Weeb Admin izinler
Yönetici Araçları
Weeb Admin Yönetici Araçları
Weeb Admin Otomatik Güncelleme
.Güncelleme  Servisi 
Hızlı Kontrol Paneli
Weeb Admin Kontrol Paneli
Weeb Admin Seo
Seo Analizi

  •  height=
  • mssql logo height=
  • aspx logo height=
  • java logo height=
  • css logo height=
  • html logo height=